محصولات عایق های حرارتی برودتی

عایق های حرارتی انعکاسی

اصلی ترین عاملی که باعث گرم شدن ساختمان ها در تابستان می شود انرژی تابشی خورشید است. امروزه استفاده از عایق های بازتابی انعکاسی بدلیل موادی که در آنها استفاده شده است به عنوان موثرترین راه برای جلوگیری از نفوذ این انرژی تابشی به درون ساختمان ها شناخته شده است. لایه بازتاب دهنده این عایق ها قادر است در برخی موارد حتی تا 97% تابش ورودی را بازتاب دهد و از ورود آن به داخل ساختمان جلوگیری کند. این محصولات به دلیل حفظ کارایی در شرایط مرطوب و تحت فشار، راحتی نصب، قیمت مناسب، قطر کمتر و مقابله با انتقال گرما در هر سه روش همرفت، تابش و رسانش در دنیا بصورت گسترده ای جایگزین عایق های سنتی ساختمان ها شده است. اطلاعات بیشتر را در اینجا مطالعه کنید.

عایق های حرارتی متالایز

 

پوشش های گلخانه ای

هدر رفت انرژی همواره یکی از دغدغه های اصلی در تمام صنایع از جمله کشاورزی بوده است. علی الخصوص در گلخانه ها، حفظ دما از اهمیت به سزایی برخوردار است. طراحی پوشش های حبابدار گلخانه ای به صورتی است که ماهیت شفاف آتها اجازه عبور نور را می دهد و همچنین لایه هوا محبوس در حباب ها، میزان هدر رفت انرژی را تا حد چشمگیری کاهش می دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد پوشش های حبابدار گلخانه ای اینجا کلیک کنید.

 

پوشش های ضد تبخیر و ضد جلبک استخر و مخازن آب (پوشش های شناور)

در گلخانه ها و همچنین در سیستم ها و سامانه های نوین آبیاری به منظور تامین آب مورد نیاز و مهار نوسانات نیازها، به مخازن و استخرهای متعادل سازی و ذخیره آب نیاز می باشد. از جمله مشکلات این مخازن، بروز پدیده تغذیه گرایی و رشد و همچنین تلفات آب بصورت تبخیر می باشد. تلفات آب بصورت تبخیر، متناسب با اقلیم و دمای مناطق مختلف متفاوت بوده و رشد جلبگ نیز تابع غلظت عناصر مغذی بخصوص ترکیبات فسفره و همچنین می باشد. بررسی وضعیت کیفی منابع آب کشور نشان می دهد که متاسفانه منابع آب از روندی رو به رشد از نظر تغذیه گرایی و ورود عناصر مغذی برخوردار می باشند، بطوریکه بیش از 30 درصد مخازن کشور و منابع آب سطحی دارای وضعیت مغذی هستند. برای اطلاعات بیشتر در مورد پوشش های شناور اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق برای پارس صدرا محفوظ است